Porsche Bratislava, Vajnorská Kariéra

Neustále hľadáme motivovaných a kvalifikovaných zamestnancov. Začnite svoju kariéru v spoločnosti Porsche Bratislava, Vajnorská a staňte sa súčasťou nášho rôznorodého tímu.

  1. Burza práce
  2. Predajca/-kyňa nových vozidiel Volkswagen
15.04.2024
Predajca/-kyňa nových vozidiel

S viac ako 235 zamestnancami v 3 prevádzkach patríme k vedúcim autosalónom na Slovensku.

Náš úspech je založený na vynikajúcich produktoch, absolútnej orientácii na zákazníka a vysokej motivácii k osobnému nasadeniu.

K posilneniu našeho tímu čo najskôr hľadáme:

Predajca/-kyňa nových vozidiel Volkswagen

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Porsche Bratislava - Vajnorská 162
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: dohodou

Mzdové podmienky (brutto): 750 EUR/mesiac.

Mzdu tvorí základná zložka (750€) - pri necertifikovanom predajcovi + garantovaná prémia 1500 € (na 6 mesiacov) V prípade už certifikovaného predajcu mzdu tvorí základná zložka vo výške 900 € + 13.plat

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečenie všetkých poskytovaných činností zákazníkom v oblasti predaja nových vozidiel
  • stredobodom jeho úsilia musí byť spokojnosť zákazníka
  • plnenie stanoveného cieľa predaja Volkswagen
  • využívať všetky dostupné informácie na získanie nových kontaktov na zákazníka a starostlivosť o doterajších zákazníkov
  • oslovovanie zákazníkov a záujemcov o poskytovanie poradenstva
  • predaj, analýza potrieb zákazníka, prezentácia produktu, vytváranie cenových ponúk
  • znalosť postupu od objednania vozidla až po jeho odovzdanie zákazníkovi
  • ponuky financovania a poistenia vozidiel
  • zodpovednosť za racionálne zabezpečenie organizácie svojej práce v oblasti predaja
  • evidencia a archivácia spisu o obchodnom prípade
  • zodpovedné využívanie a vyplňovanie databáz systémov
  • poskytovanie dodatkových služieb zákazníkovi v rámci komplexnej starostlivosti (ponuka financovania a poistenia vozidiel)
  • tvorba reportov
  • realizácia testovacích jázd
  • vedenie procesu obchodných prípadov
  • administratíva spojená s predajom vozidiel

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Budeš mať nárok na materiálne produkty ako: firemný mobilPC a služobné vozidlo (aj na súkromné účely pri plnení plánovaných výsledkov).

  • Budeš pracovať v medzinárodnej spoločnosti s množstvom príležitostí pre osobný a kariérny rast. Získaš pravidelné školenia a možnosť rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti.

  • Budeš súčasťou stabilného kolektívu. Budeš mať príležitosť spolupracovať s tímom skúsených a úspešných profesionálov.

  • Budeš mať prístup k zamestnaneckým akciám a eventom, ktoré prinesú veľa zábavy.

  • Budeš mať nárok na 13. plat a ďalšie finančné výhody, ktoré ocenia tvoje úsilie a oddanosť.

  • Budeš mať možnosť spoznať svet automobilov zvnútra.

  • Získavaj rôzne benefity a výhody, ktoré ti umožnia žiť plnohodnotný život a dosiahnuť tvoje ciele. Napr. Zamestnanecké zľavy na produkty a služby, možnosti vzdelávania, finančné odmeny, dovolenka a pracovné voľno navyše, jedlo a nápoje a mnoho iného.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Vodičský preukaz – B

Vzdelanie v odbore: Technický alebo ekonomický smer výhodou

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Predajné zručnosti - Pokročilý

Vodičský preukaz: B

Prax na pozícii/v oblasti: predaj vozidiel výhodou

Počet rokov praxe: 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• ukončená SŠ/VŠ
• vodičský preukaz skupiny B
• pro zákaznícka orientácia
• prax v oblasti predaja vozidiel alebo finančných produktov (výhodou)
• prehľad o aktuálnej ponuke na automobilovom trhu
• príjemné vystupovanie, výborné obchodné a komunikačné zručnosti
• samostatnosť a zodpovednosť, schopnosť stanoviť si ciele a priority
• vlastnú iniciatívu a pozitívny vzťah k automobilom
• tímového ducha a orientáciu na výsledok
• certifikát predajcu Škoda/VW/Audi a absolvované koncernové školenia sú výhodou

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte priamo cez www.profesia.sk zaslaním štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku alebo priamo e-mailom na adresu: [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o..
Všetky žiadosti posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na pohovor.
Odpovedať budeme iba tým uchádzačom, ktorých sme sa rozhodli pozvať na pohovor.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 10 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Porsche Bratislava, Vajnorská
83104 Bratislava
Vajnorská 162
Telefón: +421 2 49 262 400