Porsche Bratislava, Vajnorská Novinky

  1. Novinky
  2. NOVÝ MULTIVAN T7
02.01.2022
Novinky od Volkswagen Úžitkové vozidlá

NOVÝ MULTIVAN T7

Objavujte výnimočné systémy a funkcie nového modelu Multivan.

VW

Zažite viac jazdného komfortu, viac prémiovejšieho charakteru, viac konektivity, viac dizajnu a viac multifunkčnosti. Presvedčte sa sami. 

 
Nový Multivan je multifunkčné vozidlo, ktoré sa rodinám dokáže hravo prispôsobiť. Exteriér a interiér boli preto kompletne predefinované, samozrejme zo zachovaním DNA modelu Multivan. Pretože vždy oplýva multifunkčnosťou, každodennou univerzálnosťou a všestrannými kvalitami, ponúka siedma generácia teraz ešte viac digitálnych funkcií, inovatívnych mobilných online služieb na vysokej úrovni a inteligentných asistenčných systémov. Nové štandardy nastavuje aj v oblasti jazdného komfortu a dizajnu - a poskytuje mnoho prvkov výbavy, ktoré boli doteraz dostupné len v prémiových vozidlách. Vďaka tomu všetkému predstavuje obľúbené miesto na stretnutia pre celú rodinu.

Image

DIZAJN


Nový Multivan vizuálne nadväzuje na jasný, nadčasový dizajn svojich predchodcov - no tradičný dizajn interpretuje nanovo. IQ.Light Matrix LED svetlometov a podsvietená chrómová lišta vpredu vytvárajú nápadité akcenty. 

Pozornosť upúta tiež výrazné voliteľné dvojfarebné lakovanie karosérie a voliteľné 19-palcové disky z ľahkej zliatiny (budú k dispozícii neskôr), ktoré sú pre Bulli k dispozícii po prvý raz. Nové je tiež: ambientné osvetlenie s 30 farbami svetla. Interiér tak ponorí do úplne nového svetla.

MULTIFUNKČNOSŤ


Jednou z veľkých, nových silných stránok modelu Multivan sú sklápateľné a ľahko demontovateľné samostatné sedadlá vzadu, ktoré sú o 25 percent ľahšie a dajú sa jednoducho vybrať. Vďaka ním sa rôzne usporiadania sedadiel realizujú ešte rýchlejšie.
 

Image
Image

INTELIGENTNÉ SYSTÉMY


Voliteľný inteligentný asistenčný systém IQ.DRIVE v modeli Multivan umožňuje čiastočne automatizovanú jazdu v hustej mestskej alebo prímestskej premávke tým, že dočasne prevezme riadenie, zrýchľuje a spomaľuje. 

Ak je k dispozícii vhodná infraštruktúra, dokáže pomocou voliteľného systému Car2X nadviazať kontakt s ostatnými účastníkmi cestnej premávky. IQ. Light Matrix LED svetlomety myslia aj za vás. V kombinácii s dynamickou reguláciou diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" sa dynamicky zapínajú aj vypínajú a zákrutu osvetlia skôr, ako do nej vojdete.


VARIANTY MODELU

  • Dávate prednosť klasike alebo modernému štýlu?
  • Uprednostníte výbavu Life alebo Style? 

Pri variantoch modelov sa vašej túžbe po slobode medze nekladú. Vyberte si svojho favorita zo všetkých stupňov výbavy a dostupného špeciálneho modelu. Krátky alebo dlhý - rozhodnutie je na vás. Na výber je z výbav: Multivan, Multivan Life, Multivan Style

Image

Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.