Porsche Bratislava, Vajnorská Novinky

  1. Novinky
  2. VOLKSWAGEN CADDY
28.12.2021
Novinky od Volkswagen Úžitkové vozidlá

VOLKSWAGEN CADDY

Dokonalý nový Caddy - 100 % nový a stále 100 % Caddy

VW

Nový Caddy. Pripravený na všetko, čo prináša život.
 
Ešte modernejší, s ešte väčšou dávkou digitalizácie a flexibilnejší: to je nový Caddy. Okrem úplne nového dizajnu zaujme množstvom nových inovatívnych asistenčných systémov vodiča, exkluzívnym digitálnym kokpitom a priekopníckym systémom infotainment s možnosťou rozšírenia na Innovision Cockpit vrátane mobilných online služieb. Caddy zostáva spoľahlivý, pohodlný a vhodný na každodenné používanie - no teraz je ešte lepšie pripravený na všetko, čo prináša životModerný dizajn

Dynamika má čisté tvary. Nový Caddy robí dojem nielen modernými, nápadnými prednými partiami s voštinovou štruktúrou, ale aj mnohými inovatívnymi funkciami, napríklad bezplatným základným balíkom We Connect. Vďaka panoramatickému strešnému oknu, ktoré je súčasťou voliteľnej výbavy, máte možnosť vpustiť do vnútorného priestoru viac denného svetla. Ďalšie výnimočné prvky predstavujú voliteľné predné LED svetlomety a zadné svetlá, ako aj interiérové LED osvetlenie. Pre plynulý chod vašich každodenných povinností disponuje model Caddy prvýkrát bezkľúčovým prístupom a štartovacím systémom Keyless Advanced, ako aj elektricky nastaviteľnými, vyhrievanými a vonkajšími spätnými zrkadlami s automatickým sklápaním.
 

Vnútorný priestor

Na vnútorných hodnotách záleží. Interiér modelu Caddy bol kompletne prepracovaný a boduje flexibilitou a komfortom. Sedadlo ergoComfort s ocenením AGR zabezpečuje pasažierom vysokú úroveň pohodlia. Toto sedadlo je šetrné k vašej chrbtici vďaka mnohým možnostiam nastavenia. Okrem nastavenia dĺžky, výšky, hĺbky, sklonu, lakťovej opierky a opierky hlavy ponúka v štyroch smeroch elektricky nastaviteľnú bedrovú opierku.

Image
Image

Digitálny ukazovateľ

V spojení s vašim vozidlom. Digitálny pokrok je jasne zreteľný aj v interiéri nového modelu Caddy - a pritom pre vás neexistujú žiadne obmedzenia. Pomocou 25,4 cm (10") displeja infotainment systému môžete ovládať rôzne funkcie navigácie a multimédií, ale aj klimatizácie alebo mobilných online služieb We Connect. Vďaka najmodernejšej technológii môžeme doma aktivovať hudbu alebo telefonovať pomocou hlasových pokynov. 

Moderné asistenčné systémy

Predvídavo spoľahlivé. Asistenčné systému v modeli Caddy sú takmer ako dobrí priatelia: Spríjemnia vám život a môžu vás podporiť vtedy, keď to najviac potrebujete. Vďaka asistentovi zmeny jazdného pruhu "Side Assist, asistentovi manévrovania s prívesom "Trailer Assist", adaptívnemu tempomatu a systému "Travel Assist" s núdzovým asistentom "Emergency Assist" jazdíte bezpečne.

Image
Image

Motory

Vnútorný pohon - Štyri výkonné spaľovacie motory modelu Caddy patria medzi najefektívnejšie a najekonomickejšie motory TSI a TDI, aké kedy boli do vozidla v tejto triede montované. Vďaka intenzívnemu výskumu a vývoju dosahujú hodnoty spotreby, ktoré stanovujú nové štandardy a označujú ďalší vývojový stupeň benzínových a naftových technológií. Okrem toho je Caddy vybavený modifikovaným čistením výfukových plynov.

We Connect - Nová digitálna mobilita
Nastúpte: Bezplatný základný balík výbavy We Connect je ideálny pre každého, kto si raz chce vyskúšať mobilné online služby. Jazda je vďaka nej komfortnejšia, s viacerými digitálnymi funkciami a lepšou konektivitou. Aplikácia Volkswagen We Connect vám poskytuje užitočné nástroje a umožňuje vám prostredníctvom smartfónu ovládať mnohé funkcie vášho vozidla Caddy, napríklad "dvere a svetlá". Alebo pomocou notebooku skontrolovať stav vozidla.

Image
Image

Prehľad funkcií:

  • Volanie pri poruche
  • Poloha zaparkovaného vozidla
  • Automatické hlásenie nehôd
  • Stav vozidla
  • Dvere & svetlo
  • Správa o stave vozidla
  • Údaje o jazde
  • Plánované servisné prehliadky

Kontaktovať predajcov Porsche Inter Auto - Volkswagen Úžitkové vozidlá:
Zdroj: Volkswagen Úžitkové vozidlá


 

Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.